07.10.2019

День збройних сил України, Покрові козацькій та проводи до лав Збройних сил України призовників з числа молоді Березівського району на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Сьогодні в Березівському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт присвячені Дню збройних сил України, Покрові козацькій та проводам до лав Збройних сил України призовників з числа молоді Березівського району на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Проводи на строкову військову службу завжди хвилююча і урочиста мить адже сьогодні Батьківщина довіряє своїй молоді найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя!

Цього дня щоб провести хлопців в залі зібралися керівники району та місцевих громад, батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Зі словами вітання присутніх з Днем збройних сил України, Покровою козацькою і найкращими побажаннями до новобранців звернулися виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, військовий комісар Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Чигирьов, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому. Протоієрей Петро Ляшик благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя та окропив хлопців свяченою водою.

У ході церемонії новобранцям  було вручено подарунки від голів селищних рад та ОТГ.

По закінченні урочистої церемонії новобранців та всіх присутніх привітали святковим концертом творчі колективи , аматори сцени та учнівська молодь району.