01.11.2018

День соціального робітника

У першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Це свято з'явилося в країні після підписання відповідного президентського указу від 13 квітня 1999 року.

 

Сьогодні соціальних працівників району поздоровили зі святом заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, та начальник управління соціального захисту населення Микола Моряк, який також передав поздоровлення від виконуючого обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергія Лоскутнікова. Керівники побажали всім присутнім здоров’я, наснаги та мирного неба. Найкращі працівники соціальної сфери району були нагороджені спільними почесними грамотами Березівської районної державної адміністрації та Березівської районної ради.

 

Соціальні працівники виконують важливу роботу з забезпечення всіма видами державної допомоги і крім того виконують функції збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безлічі конфліктів між людьми, для планування сім'ї та особистісного становлення людини. Це професіонали, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. З святом вас!

 ФОТО