01.10.2018

Чергове засідання робочої групи

У Березівській міській раді  відбулося  чергове засідання робочої групи з питань легалізації праці під головуванням  міського голови Валерія Григораша. На засіданні були присутні члени  робочої групи та запрошені фізичні особи-підприємці.

Присутні обговорили загальну ситуацію в громаді з легалізації праці, проаналізували здійснення контролю за станом дотримання законодавства з питань оплати праці, укладання трудових договорів між роботодавцями та найманими працівниками, неофіційної зайнятості населення та окреслили план дій на найближчу перспективу.

Валерій Григораша  акцентував увагу на необхідності продовження роз’яснювальної роботи серед населення щодо легальної зайнятості. Результатом попередньої роботи стало легалізація 51 особи в сфері надання послуг та інших.

           Державний інспектор праці Оксана Міхно розповіла про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання трудового законодавства та закликала роботодавців не зволікати з усуненням порушень, оскільки з 5 жовтня 2018 року на доручення Уряду контролюючі органи здійснюватимуть комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення, і у випадках виявлення незаконних ситуацій вживатимуть кардинальних карних заходів.