28.12.2019

Перший заступник Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін представив керівникам гілок влади, установ, підприємств та організацій, а також активу Березівського району нового голову Березівської районної державної адміністрації.

Перший заступник Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін представив керівникам гілок влади, установ, підприємств та організацій, а також активу Березівського району нового голову Березівської районної державної адміністрації. ЇЇ очолив Юрій Головін. Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Головіна 23 грудня.
«Вітаю вас із призначенням. Бажаю плідної та ефективної роботи. Хочу підкреслити, що керівництво обласної державної адміністрації завжди з вами на зв’язку і готове до співпраці», — підкреслив перший заступник керівника Одеської ОДА В'ячеслав Овечкін.
Також В'ячеслав Овечкін подякував за роботу Сергію Лоскутнікову який впродовж останніх двох років виконував обов’язки очільника райдержадміністрації.
В свою чергу, Юрій Семенович Головін подякував за представлення і наголосив, що приїхав в Березівський район саме працювати.
На завершення представлення В’ячеслав Овечкін та Юрій Головін побажали всім присутнім здоров’я та наснаги в наступаючому новому 2020 році.

ФОТО