04.07.2018

4 липня керівники районних органів влади привітали співробітників районного відділення Національної поліції з їх професійним святом.

День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року.
З цієї нагоди виконуючий обов'язки голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук,  заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш завітали до правоохоронців.
На адресу служителів Закону прозвучали слова привітань з професійним святом, побажань успіхів у роботі.
Від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна і голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука для забезпечення більш якісної роботи правоохоронців на райвідділ поліції вручено подарунок – відеореєстратор і дві карти пам’яті (на 16 і 32 Гб) для обладнання спецавтомобіля.
Заступник начальника райвідділу поліції Віктор Корнєєв вручив поліцейському сектору реагування патрульної поліції Анатолію Колісніченку та слідчому Андрію Касьяненку відзнаки від профспілкової організації Головного управління Національної поліції в Одеській області. 
Потім відбулося вручення співробітникам Почесних грамот від керівництва району й міста.

ФОТО