04.09.2017

Проект розпорядження про проведення на території Березівського району чергового призову громадян України на строкову військову службу та заходи щодо його забезпечення.

 

 

      УКРАЇНА

БЕРЕЗІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ 

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РОЗПОРЯДЖЕННЯ   

 

                                               

«____» _____2017 року          м.Березівка                               №____/А-2017

 

 

 

Про        проведення         на         території Березівського  району   чергового   призову громадян  України  на  строкову  військову  службу та заходи  щодо  його  забезпечення

 

 Відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році»:

 

1. Призов на строкову військову службу та заходи щодо підвищення обороноздатності держави громадян України 1990-1999 року народження провести у строки визначені Указом Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

 

2. Утворити районну призовну комісію (додаток 1).

Роботу призовної комісії проводити лише за наявності всіх членів призовної комісії.

 

3. Головному  лікарю району (Паданевичу В.Г.):

 

3.1. Утворити медичну комісію лікарів-спеціалістів і середній медичний персонал (додається).

 

3.2.  Забезпечити медичну комісію необхідною кількістю медикаментів, медичного інструментарію і медичного майна відповідно додатку 6 до наказу Міністра Оборони України  від 14.08.2008 року №402 (зі змінами від 01.08.2011р. №466). 

 

3.3. До 18 вересня 2017 року провести та надати до районного військового комісаріату:

 

3.3.1. списки призовників 1990-1999  року народження, медичні картки амбулаторних хворих з вкладними листами до них, які знаходяться на диспансерному обліку  з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних, інфекційних захворювань,  трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, тощо, витяги з історії хвороби дані диспансерного обстеження та лікарського спостереження, висновки лікарів, що характеризують стан здоров’я, медичні характеристики;

 

3.3.2. затвердити графік явки призовників 1990-1999 року народження для проходження рентгенологічного(флюорографічного) обстеження органів грудної клітки і здавання аналізів, медичного огляду (додається);   

 

3.3.3. затвердити графік явки призовників 1990-1999 року народження для проходження призовної комісії (додається);

 

3.3.4. результати флюорографічних обстежень органів грудної клітки з видачею знімків та пояснень до них, клінічний аналіз крові, дослідження сечі, туберкулінові  проби  та профілактичних щеплень, ЕКГ, інших  досліджень; призовників, які за станом здоров’я придатні до військової служби і підлягають відправці до військ, обстежувати на наявність ВІЛ – інфекції, маркери гепатитів „В” і „С” та наркотичних захворювань проводити згідно з графіком.

Медичний огляд призовників та засідання призовної комісії проводити  згідно з графіками явки призовників 1990-1999 років народження для проходження рентгенологічного (флюорографічного) обстеження органів грудної клітки і здавання аналізів, медичного огляду та явки призовників 1990-1999 років народження  для проходження призовної комісії (додається).

 

3.4. Забезпечити необхідну кількість ліжко-місць для стаціонарного обстеження призовників з усіх видів захворювань та одноразовим змінним взуттям в необхідній кількості.

 

3.5. Стаціонарне та амбулаторне обстеження призовників проводити у десятиденний строк безкоштовно.

 

3.6. Для контрольного медичного огляду призовників у період відправки до обласного збірного пункту направити лікаря-дерматолога в дні відправок за окремим розпорядженням районного військового комісаріату.

 

3.7. Дозволити медичній комісії проводити медичний огляд юнаків, які своєчасно не пройшли приписку та медичний огляд військовозобов’язаних.

 

3.8. В зв’язку з тим, що приміщення призовної дільниці досі не повернуті в розпорядження РВК, а знаходиться там Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що унеможливлює проведення медичної комісії на базі РВК. Медичну комісію проводити на базі Березівського районного комунального закладу — центру первинної медико- санітарної допомоги.

 

3.9. Засідання призовної комісії проводити в приміщенні Березівського РВК.

 

4. Рекомендувати головам виконкомів Розквітівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (ЛозовуВ.В.) та Новокальчівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (Тимчук В.Ф.) забезпечити призовній комісії необхідну кількість плівки для ФГ обстежень органів грудної клітини, реактивів для клінічних аналізів крові, досліджень сечі, туберкулінових проб та профілактичних щеплень, ЕКГ стрічку, а також реактивами для обстеження на ВІЛ інфекції, маркери гепатитів «В» і «С» та інших досліджень.

 

 

5. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад, об’єднаних територіальних громад:

 

 5.1. Провести своєчасне повідомлення явки призовників  1990-1999 років народження для проходження рентгенологічного (флюорографічного) обстеження органів грудної клітки і здавання аналізів, медичного огляду та явки призовників 1990-1999 років народження  для проходження призовної комісії.

 

5.2. Довести до відома керівників підприємств, установ і організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, що вони повинні забезпечувати своєчасне прибуття громадян до призовної дільниці згідно з частиною 8 ст.15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, надавати допомогу органам місцевого самоврядування у вирішенні питань щодо доставки призовників на призовну комісію, згідно з графіком військового комісаріату.

 

5.3. Разом з працівниками Березівського ВП Лиманського ВП ГУНП  в Одеській області приймати невідкладні заходи по розшуку  призовників, які не з’явилися за викликом у військовий комісаріат для проходження медичного обстеження, призовної комісії та відправки до лав Збройних Сил України.

 

        5.4. Організувати урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

 

            6. Рекомендувати начальнику Березівського відділення поліції Лиманського відділу Головного управління Національної поліції  в Одеській області Вербицькому С.В. у відповідності з п.3  ст.38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”:

 

             6.1.На  період проведення призову і відправок громадян України до війська за заявками військового комісаріату виділити наряд поліції для підтримання громадського порядку.

 

             6.2. Відповідно до чинного законодавства здійснювати своєчасні заходи з розшуку, затримання і доставки до призовної дільниці Березівського району осіб призовного віку, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

             6.3. До 18 вересня 2017 року надати до районного військового комісаріату списки призовників 1990-1999 років народження, які були притягнуті до кримінальної (адміністративної) відповідальності, мають приводи в поліцію чи вживають наркотичні речовини.

 

7. Рекомендувати директору Березівського ВПУ ОНПУ Шевченко В.П., директору ДНЗ Березівського професійного аграрного ліцею Кутішевському С.В направити до районного військового комісаріату по 2 технічних працівника для роботи з оформлення документів на призовній дільниці з 02 жовтня 2017 року по 30 листопада 2017 року.   

 

             8.Відділу освіти, молоді та спорту Березівської районної державної адміністрації Гаврилюк О.Ф. спільно з тимчасово виконуючим обов’язки Березівським районним військовим комісаріатом Буняковим К.М. сприяти у проведенні військово-патріотичних заходів з призовною молоддю, залученням ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів військової служби та воїнів - інтернаціоналістів на період чергового призову та відправок до лав Збройних Сил України.

 

             9.Відділу освіти, молоді та спорту Березівської  районної  державної  адміністрації Гаврилюк О.Ф. для забезпечення доставки призовників до Обласного збірного пункту, виділити Березівському районному військовому комісаріату автотранспорт за додатковим розпорядженням.

 

             10. Затвердити позаштатну групу з професійно-психологічного відбору призовників  (додається).

 

             11. Звернути увагу начальника Березівського району електричних мереж Яковенко О.І. на необхідність забезпечення на період проведення призову  безперебійного постачання електроенергії до районного військового комісаріату.

 

             12. Рекомендувати звернути увагу начальника Березівського ЦТП (центр телекомунікаційних послуг) № 5  ВАТ «Укртелеком» Станчука О.І. на необхідність забезпечення  на період проведення призову  безперебійного міжміського зв’язку районного військового комісаріату.

 

             13. Головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами, та оборонної роботи проінформувати Одеську обласну державну адміністрацію про підсумки чергового призову громадян України на строкову військову службу та виконання плану відправок призовників до лав Збройних Сил України.

 

             14. Розпорядження набирає чинності з 02 жовтня 2017 року, крім пунктів 1, підпункту 3.3 пункту 3, підпункту 6.3 пункту 6, які набирають чинності з дня видання цього розпорядження.

 

             15. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                 Г.В.Заболотний