01.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ щодо формування нового складу Громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.

Березівська районна державна адміністрація відповідно до вимог постанови КМ України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу ініціативної групи запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі й ті, які є членами Громадської ради, термін повноважень якої минув.

Ініціативна група після формування впродовж 45 днів зобов’язана підготувати порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначити дату, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.

Пропозиції щодо кандидатів до складу ініціативної групи надавати до відділу з питань комунікацій з громадськістю Березівської райдержадміністрації кабінет №24 в  паперовому вигляді до 1 липня 2018 року за адресою пл.Т.Г.Шевченка 1,  м. Березівка,  Одеська область,  67300, тел. 2-14-37, електронна пошта berezivskarda@gmail.com