22.10.2018

Інформаційне повідомлення про початок процедури громадських слухань проекту детального плану частини території Ряснопільської сільської ради (за межами населеного пункту) Березівського району Одеської області

Березівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту детального плану частини території Ряснопільської сільської ради (3 км. на північ від с.Ряснопіль), Березівського району Одеської області, на Якій розташована земельна ділянка площею 0,36   га. та призначена для передачі в оренду ДП «УКРХІМТРАНСАМІАК»  з метою будівництва об'єкту магістральної радіорелейної лінії зв'язку (щогла Н-92, далі -МРРЗ) та її експлуатації вздовж траси аміакопроводу ДП «УКРХІМТРАНСАМІАК» .

          Детальний план астини території розробляється відповідно до розпорядження Березівської районної державної адміністрації Одеської області від 14 березня 2018 р. за № 106/А-2018.

          Матеріали проекту детального плану частини території представлено для ознайомлення у відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Березівської районної державної адміністрації. Пропозиції по проекту детального плану частини території приймаються з 20 жовтня 2018 року по 21 листопада 2018 року за адресою: 67300, Одеська область, Березівський район, м.Березівка, площа Шевченка,1, відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Березівської РДА. Пропозиції надаються юридичними та фізичними особами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я, та по-батькові, місця проживання, особистим підписом, назви та адреси юридичної особи і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.