24.01.2014

- Березівська районна державна адміністрація приймає пропозиції та зауваження стосовно формування плану заходів по реалізації у Березівському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік

На виконання пункту Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Березівська РДА приймає пропозиції та зауваження щодо формування плану заходів по реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства у Березівському районі на 2014 рік, проект якого розміщено на офіційній веб-сторінці Березівської райдержадміністрації сайту Одеської облдержадміністрації – «berezivka-rda.odessa.gov.ua», розділ - «Консультації з громадськістю».

Зауваження та пропозиції приймаються у відповідності до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 лютого 2014 року.

Контактна особа: Костенко Артем Петрович – начальник відділу з питань комунікацій з громадськістю апарату Березівської райдержадміністрації. Тел.. (04856) 2-14- 37.
Письмові пропозиції надсилати на адресу: пл.Т.Г.Шевченка 1, м. Березівка, Одеська область, 67300, (з поміткою: відділ з питань комунікацій з громадськістю апарату Березівської райдержадміністрації).

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: 14 лютого 2014 року на офіційній веб- сторінці Березівської райдержадміністрації сайту Одеської облдержадміністрації – «berezivka-rda.odessa.gov.ua», розділ - «Консультації з громадськістю».